Pastore

  • Hansa Underhay Hoof Uitvoerende Pastoor

    Hansa Underhay
    Hoof Uitvoerende Pastoor

    Ek het groot geword op 'n plaas en het van jongs af die Here se teenwoordigheid beleef. Toe ek 16 jaar oud was, het ek 'n radikale ommekeer in my lewe gehad na 'n ontmoeting met Jesus waar Hy my geroep het tot die bediening. Ek het direk na skool in bediening ingegaan en deel geword van 'n musiekskool wat by kerke en skole reg oor Suid-Afrika asook oorsee bedien het. In daardie tyd het ek ook teologie studeer by Global University. Ek het vir 3 jaar by Stellenbosch Gemeente gewerk en daarna ook vir 3 jaar by Stellenberg gemeente waar ek die musiek - en jongwerkende bediening behartig het. In 2007 het ek by Familia Christi in Welgemoed aangesluit as jeugpastoor en is sedert 2010 pastoor by Nuwe Lewe Tygerberg. Ek het my vrou, Marika in 2006 ontmoet en ons is in 2007 getroud. Die Here het ons met twee seuntjies geseën, Hansa jnr en Josua. Ons het 'n passie om die Koninkryk van God te sien kom en om dissipels van Jesus te maak.

    082-670 1284

  • 1

 



Ouderlinge

  • Louis Volschenk

    Louis Volschenk louis.volschenk90@gmail.com

  • Anton Briel

    Anton Briel anton@cubivista.co.za

  • Philip Malan

    Philip Malan phimal@bridgehouse.org.za

  • George van Schalkwyk

    George van Schalkwyk gvsgvs1081@gmail.com

  • Johan van Schalkwyk

    Johan van Schalkwyk johanbvs@telkomsa.net

  • Paul Fouche

    Paul Fouche pdfouche@gmail.com

  • 1

 



Musiekleiers

  • Charl & Leachen Kuffner

    Charl & Leachen Kuffner charl.kuffner@gmail.com leachenf@gmail.com

  • Philip & Marsanne Malan

    Philip & Marsanne Malan phimal@bridgehouse.org.za,marmal@bridgehouse.org.za

  • 1

 



Nuwe Lewe Groep Leiers

  • Hansa Underhay

    Hansa Underhay hansa.underhay@gmail.com

  • Philip en Marsanne Malan

    Philip en Marsanne Malan philipmalanmusic@gmail.com

  • Paul & Erica Fouche

    Paul & Erica Fouche pdfouche@gmail.com

  • Charl & Leachen Kuffner

    Charl & Leachen Kuffner charl.kuffner@gmail.com

  • Anton & Renay Briel

    Anton & Renay Briel antonbriel@africax.co.za

  • Van & Corna van Zyl

    Van & Corna van Zyl mail4vanzyl@gmail.com

  • 1

 



Jeugleiers

  • Adelle Vivier Jeugleier vir kinders

    Adelle Vivier adelle.vivier@yahoo.com
    Jeugleier vir kinders

  • Wouter Swart Jeugleier vir tieners

    Wouter Swart wouterswart@nish.co.za
    Jeugleier vir tieners

  • 1